BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

baidariu nuoma - www.baidariu-nuoma-dubysa.lt

Pagrindinė www.baidariu-nuoma-dubysa.lt veikla - baidarių nuoma

Baidarių nuoma www.baidariu-nuoma-dubysa.lt nuomoja tik vienas iš patogiausių baidarių VISTA ir PRODIGY. Mūsų baidarės yra su paminkštintomis sėdynėmis, reguliuojamomis sėdynėmis, kuriose yra gėrimų laikikliai ir su atramomis kojoms.

Baidarių nuoma (plaukimas baidarėmis) viena iš populiariausių laisvalaikio praleidimo formų. Plaukiant baidarėmis galima ne tik pasimėgauti gamta, atitrūkti nuo miesto šurmulio, bet ir turiningai praleisti laiką su savo šeima, draugais ar darbo kolektyvu.

Baidarių nuoma www.baidariu-nuoma-dubysa.lt nuomoja baidares plaukimui Dubysos upe. Priklausomai nuo poreikio galima pasirinkti vieną iš daugelio siūlomų maršrutų, besitęsiančių nuo 2 val. iki 2 ar net 3 dienų. Dubysa pakankamai rami upė, todėl čia plaukimą baidarėmis gali išbandyti tiek pirmą kartą plaukiantieji, tiek šeimos su mažamečiais vaikais. Pasirinkus tam tikrus maršrutus ir ištikus nenumatytiems atvejams, plaukimą galima baigti anksčiau nei buvo suplanuota.

Į maršruto pradžią jus nuveš baidarių nuoma užsiimanti ir Jūsų žygį organizuojanti www.baidariu-nuoma-dubysa.lt . Plaukimą galite baigti stovyklavietėje, arba (jei plaukimas baigiamas kitoje vietoje) Jus parvešime į stovyklavietę arba prie automobilių.

Paukiant baidarėmis baidarių nuoma www.baidariu-nuoma-dubysa.lt pataria jums pasiimti pakankamai vandens atsargų, lietpalčius ir gerą nuotaiką. Kitais dalykais pasirūpins baidarių nuoma

www.baidariu-nuoma-dubysa.lt

tel. 860072571

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.